co všechno můžete vidět a zažít bez vstupného

Beats Evolution Workshops 2018

16.02.2018 15:00
Storm Club

Termín konání: 16. a 17. únor 2018
Místo konání: Storm Club Prague
První drum & bass konference oznámila zimní verzi projektu s názvem Beats Evolution Workshops.
Zimní edice se zaměří na producenty a producentské workshopy a proběhne v polovici února 2018 v pražském klubu Storm. Projekt Beats Evolution Conference a Beats Evolution Workshops je úzce spojen s festivalem Let It Roll.
V návaznosti na úspěšné první vydání Beats Evolution Workshops v únoru 2017 oznámili pořadatelé druhou edici konference, která se bude zaměřovat na producentské workshopy a začínající umělce. Konat se bude těsně před festivalem Let It Roll Winter 16. - 17. 2. 2018. Podle slov pořadatelů se návštěvníci mohou těšit na dva dny plné demo listening sessions, masterclasses a spousty dalšího s některými z předních drum & bass producentů.
Producenti se na workshopech dozvědí ty nejnovější tipy a triky na poli produkce a získají rady, jak posunout svou hudbu na novou úroveň od některých z nejvýznamnějších producentů drum & bass scény. Začínající producenti zároveň budou mít možnost probrat svou tvorbu s těmi nejlepšími bass umělci. Již letní konference se zúčastnili ty největší osobnosti a producenti bass scény včetně ambasadora projektu Andyho C a organizátoři slibují silný program i pro zimní vydání.
Beats Evolution Workshops spolupořádá tým, který stojí mimo jiné za festivalem Let It Roll, jehož zimní edice proběhne 17. 2. 2018 v PVC Letňany. Díky našim partnerům a skvělé spolupráci s účinkujícími se podařilo zajistit, že bude na Beats Evolution Workshops VSTUP ZDARMA!

Stačí se registrovat na našich stránkách: www.smarturl.it/vstup_zdarma

Oficiální stránky konference: www.beatsevolution.com
Facebook konference: www.facebook.com/beatsevolutionconference
Facebook event: https://www.facebook.com/events/163387824414109

Více informací : 

Beats Evolution Workshops 2018