co všechno můžete vidět a zažít bez vstupného

HOKEJISTA ODSTARTUJE NOVOU SÉRII „ČÍM BUDU?“

17.02.2018 13:00
Galerie Harfa

O VÍKENDU 17. A 18. ÚNORA 2018 OD 13 HODIN NABÍDNE GALERIE HARFA SVÝM NÁVŠTĚVNÍKŮM LETOŠNÍ PRVNÍ DÍL OBLÍBENÉHO EDUKATIVNÍHO SERIÁLU „ČÍM BUDU?“. DĚTI A JEJICH RODIČE SE MOHOU TĚŠIT NA BOHATÝ ZÁBAVNĚ-VZDĚLÁVACÍ PROGRAM. TENTOKRÁT SI GALERIE HARFA POSVÍTÍ NA PROFESI HOKEJISTY.
Zajímá vás, co obnáší práce hokejisty? Chcete se seznámit se zástupci hokejového klubu HC Sparta Praha a Českého svazu ledního hokeje? Pak si předposlední únorový víkend naplánujte návštěvu Galerie Harfa. Hned na čtyřech místech Galerie bude na fanoušky hokeje čekat neuvěřitelně nabitý sportovní program.
Atraktivní seriál odstartuje v sobotu ve 13 hodin a bude střídavě až do 18 hodin probíhat na venkovním kluzišti, u prodejny H&M a také u Info stánku. V průběhu dvou dnů se rodiče i jejich ratolesti prostřednictvím hokejových rozhodčí, profesionálních hráčů i zkušených trenéru dozví, jaké radosti a povinnosti provází povolání hokejisty.

Návštěvníci budou moci zhlédnout exhibiční hokejové utkání a hned dvakrát v jednom dni si na venkovní ledové ploše na vlastní kůži a zcela zdarma vyzkoušet hokejový trénink pod vedením profesionálů. V rámci rozhovorů s vybranými hosty čeká na ty nejzapálenější sportovce náborový trénink se zkušebními testy.

Fanoušky hokeje zajisté potěší také autogramiáda s profi hráči i legendami českého hokeje, nafukovací hřiště u hlavního vstupu, střelba na branku, Stiga hokej či stánky s upomínkovými předměty oddílu HC Sparta Praha. K vidění bude také maskot HC Sparta Praha, náborová videa, vítězné poháry a hokejové výstroje a dresy. Návštěvníci se mohou těšit na bohatý doprovodný program plný her a soutěží o lákavé ceny jako je například národní dres, vstupenky na zápas HC Sparta Praha nebo nákupní poukázky do Galerie Harfa.

V průběhu roku 2018 čekají návštěvníky Galerie Harfa ještě další tři díly edukativního seriálu „Čím budu?“. Seznámit se budou moci dále s povoláním farmářů, tanečníků či IT specialistů. Opravdu je na co se těšit. Proto si nenechte žádný z dílů ujít. Nebo už snad víte, čím vaše děti v dospělosti chtějí být?

Více informací : 

HOKEJISTA ODSTARTUJE NOVOU SÉRII „ČÍM BUDU?“