co všechno můžete vidět a zažít bez vstupného

Music Festiwall 2018

07.09.2018 16:30
areál kytary.cz

Třetí ročník Music Festiwallu v pražských Modřanech se blíží! Největší festival pro hudebníky vám i letos nabídne koncerty, hudební workshopy, možnost zkoušet hudební nástroje, pohled do hudebního zákulisí, semináře o hudebních tématech... Prostě spousta zábavy, inspirace a vědění pro aktivní hudebníky. I na letošní festiwall bude vstup zdarma.
V programu lze zajít na koncerty českého držitele Grammy Ondřeje Pivce a jeho Kennedy Administration, písničkáře Voxela, Michala Pavlíčka, Miloše Meiera, bubeníka Aarona Spearse, známého ze spolupráce s Alicií Keys nebo Adamem Lambertem, zahraniční kytaristy, jakými jsou například hvězdy YouTube a sociálních sítí Rabea Massaad & Toska. Koncerty doplní prezentace nástrojů, semináře, besedy a workshopy.

Stejně jako v prvních dvou ročnících bude i letos patřit první, páteční festivalový den a večer hlavě dětem a rodičům. Věnovat se jim budou odborníci a hudebníci včetně písničkáře Voxela. V doprovodném programu budou mít děti možnost prohlédnout si pódium, účastnit se školy DJingu a beatboxu, zjistit, jaké je vystupovat před publikem nebo se nechat od vizážistů nalíčit jako rockové hvězdy. Na závěr dětem zahraje Kašpárek v rohlíku nebo už zmíněný Voxel.

Více informací : 
Související články: 

Music Festiwall 2018