co všechno můžete vidět a zažít bez vstupného

New Aliens Exposure

24.03.2018 17:00
Národní galerie v Praze - Veletržní palác

Oficiální představení agentury a komunity New Aliens.

Performance New Aliens bude zaměřená na komunitu lidí, jako na redefinovanou strategii v současném umění. Protože agentura v sobě spojuje obě polohy, jak sdružení lidí a umělecké projekty, tak komerční modelingový projekt. Není novinkou, že korporátní estetika, branding a kolaborace umělec x módní značka je v současném umění poměrně dost zastoupena.

Všechny kategorie se ocitly ve slepé uličce, věci se redefinují, stejně tak New Aliens redefinuje jak profesi modela v módním průmyslu, tak redefinuje přístup k vytváření performance. Znovuobjevuje sílu a potřebu práce s pathosem a realitou. Na nejjednodušších formách a lidských principech New Aliens staví celkovou vizuální identitu díla a vytváří tak silné zážitky mezi diváky a performery/ nonmodely.

Současně naše komunita lidí může být vnímána jako lidské tělo, které je tvořeno ohromným počtem buněk. Každá buňka - nonmodel/instrument - má svůj specifický kód, svůj neobyčejný vztah k realitě a vlastními pohyby, mimikou, chováním, vyjadřuje svoji nonkomformitu vůči systému a zároveň i sympatie, jelikož New Aliens musí být součásí systému, aby komunikovali.

www.newaliensagency.com
Veletržní palác, KORZO / Vstup zdarma

Více informací : 

New Aliens Exposure