co všechno můžete vidět a zažít bez vstupného

XII. ročník - Martin na bílém koni pod Bílou věží 2018 - Hradec Králové

11.11.2018 14:00
Bílá věž

Martin na bílém koni přijede pod Bílou věž aneb zimou turistická sezóna v Hradci Králové nekončí
Ani letošní jedenáctý listopad nebude výjimkou a bílý kůň coby symbol přicházející zimní turistické sezóny doveze ve tři hodiny Martina opět pod Bílou věž v Hradci Králové. Již od dvou hodin budou ve stáncích k prodeji i ochutnávce svatomartinské rohlíčky, svatomartinské víno a mnoho dalších tradičních lahůdek i adventních inspirací. Pohled nejen na historické centrum města z Bílé věže bude možný od dvou do osmi hodin za poloviční vstupné (poslední prohlídka se uskuteční v sedm hodin).
Děti, které nesou křestní jméno Martin či Martina, se mohou svézt na bílém koni.O půl třetí odstartuje program na pódiu pro všechny věkové generace. V doprovodném programu budou i ukázky kovářského řemesla, volné prohlídky kaple sv. Klimenta a katedrály sv. Ducha v doprovodu varhan.
Každoroční vítání Martina na bílém koni má i letos v podtextu slogan, že zimou turistická sezóna v Hradci Králové a na Hradecku nekončí. Důkazem toho budou mnohá pozvání na akce a zajímavosti nejen v Hradci Králové a na Hradecku, ale i v Královských věnných městech a městech České inspirace.

Více informací : 

XII. ročník - Martin na bílém koni pod Bílou věží 2018 - Hradec Králové