co všechno můžete vidět a zažít bez vstupného

Žižkovský Swap 2018

24.03.2018 14:00
Nákladové nádraží Žižkov

Žižkovský Den na Nákladovém nádraží Žižkov bude věnovaný hlavně ženám! Pragotron Bar, Žižkovský swap , autorské čtení, přednášky, hudba pod taktovkou Superhrdinky uvádí: Lenka Dusilová, Suzie Stapleton, Mary C a d..

Swap - výměna oblečení. Swap je umění zbavit se věcí, které nenosíte. Swap je taky příležitost získat do svého šatníku nové věci zdarma. Swap je proces sdílení, který šetří naší planetu a naše peněženky. Nekupujte si nové věci, vyrazte na Nákladové nádraží Žižkov a v rámci Žižkovské Noci si odneste pár zajímavých kousků a nebo naopak svými starými kousky udělejte radost někomu jinému. Řiďte se pravidlem – přinesu jen takové kousky, které bych si sama/sám odněkud odnesl/a.
Přineste: oblečení, doplňky, kabelky, bižuterii (vše v dobrém stavu a maximálně dvě tašky)
Odneste: cokoli se vám zlíbí
Kdy: nosit můžete věci kdykoli od 11:00 do 15:00

Až vám půjde z oblečení hlava kolem, tak se zastavte u stánku Jako doma - Kuchařky bez domova nebo si poslechněte autorské čtení muzikantky a spisovatelky Stinka a koncert indie folkařky Bara Zmekova v rámci programu Full Moon Magazine - Superhrdinky- kompilace vydané ve prospěch organizace Jako doma – Homelike, o.p.s., která se věnuje ženskému bezdomovectví.
Součástí programu budou také přednášky, promítání a workshopy. Podrobný program brzy.

vstupné zdarma

Žižkovský Swap 2018