co všechno můžete vidět a zažít bez vstupného

Kam vyrazit na pálení čarodějnic? Slety čarodějnic na Jižní Moravě

Přinášíme Vám zjednodušený souhrn nejzajímavějších veřejných akcí, které se připravuji na čarodějnou poslední dubnovou noc na Jižní Moravě. Přehled byl sestaven z akcí, které nám byly nahlášeny jako akce bez vstupného. Kompletní přehled víc než 60 nejzajímavějších akcí naleznete na speciální mapě Čarodky 2015 na mapě

Pálení čarodějnic s Hrbatým Hroznem - O hudební doprovod se na akci v Městským parku Šlapanice postará kapela Rančeři. Nejlepší masky budou ohodnoceny. 

Pálení čarodějnic Palava - odpoledne bude hrát skupina K-Band a pro děti budou nachystány soutěže. Předvedou se lodní modeláři Blansko a Hasiči Klepačov. Své umění předvede taky kouzelník Magic-R. Od 18:30 hodin proběhne velký slet a promenáda čarodějů a čarodějnic před pódiem, kde porota vybere ty nej čaroděje a čarodějnice. Poté bude zapálena vatra. Zábava s kapelou Medium bude pokračovat až do půlnoci.

REJ ČARODĚJNIC Hustopeče - Rej čarodějnic organizuje Centrum volného času Hustopeče PAVUČINA. Na programu jsou hry, soutěže a opékání špekáčků.

Čarodějnické vítání jara - připraveny jsou hry a soutěže pro děti, pro rodiče pak posezení s občerstvením a muzikou. Hraje brněnská kapela Kombajn band.

Kompletní seznam akcí zdarma na Jižní Moravě naleznete v rubrice  Akce zdarma na Jižní Moravě.


Chybí zde informace o akci, která je zadarmo?  Pak ju můžete do seznamu přidat prostřednictvím jednoduchého formuláře nebo nám pošlete informace emailem na kontakt@vstupzdarma.cz.