co všechno můžete vidět a zažít bez vstupného

Kam vyrazit na pálení čarodějnic? Slety čarodějnic ve Středních Čechách

Přinášíme Vám zjednodušený souhrn nejzajímavějších veřejných akcí, které se připravuji na čarodějnou poslední dubnovou noc ve Středních Čechách. Přehled byl sestaven z akcí, které nám byly nahlášeny jako akce bez vstupného. Kompletní přehled víc než 60 nejzajímavějších akcí naleznete na speciální mapě Čarodky 2015 na mapě

Tradiční čarodějnice Brandýs nad Labem
- v programu se můžete těšit na ohňovou show, bubble show, soutěž o nejkrásnější čarodějnici a další. K tanci i poslechu Vám bude hrát kapela Help.

Pálení čarodějnic Kosmonosy - akce v parku u hotelu GALATEA avizuje koště pro každou čarodějku v kostýmu, soutěž o nejkrásnější čarodějnici. Grilování pro celou rodinu.

Čarodějnický rej na Krásné louce - akce začne v 17.30 hodin slavnostním lampiónovým průvodem čarodějů a čarodějnic. Na návštěvníky bude čekat vystoupení čarodějnice Komety v podání Jany Rychterové, přehlídka účastníků soutěže Boleslavsko hledá talent, vyhlášení nejhezčí čarodějnické masky a koncert Luboše Odháněla. Pro všechny bude připravena pestrá nabídka atrakcí – aréna s poníky a velbloudy, skákací hrad, skluzavka, kuličkové hřiště, dětská manéž, houpačky, jamping, střelnice a samozřejmě množství prodejních stánků. Městská policie připravila pro malé i velké návštěvníky airsoftovou střelnici a ukázku policejní výstroje i výzbroje.

Čáslavské pálení čarodějnic - těšit se můžete na občerstvení, které zajistí zástupci pivovarů, sodovkárny a jatek. Na místě bude možné zakoupit špekáčky k vlastnímu opékaní (pro děti špekáček zdarma). K poslechu a tanci bude hrát pražská skupina LIGHTMOTIF známá především z pražské Náplavky.

Kompletní seznam akcí zdarma ve Středních Čechách naleznete v rubrice  Akce zdarma ve Středních Čechách.


Chybí zde informace o akci, která je zadarmo?  Pak ju můžete do seznamu přidat prostřednictvím jednoduchého formuláře nebo nám pošlete informace emailem na kontakt@vstupzdarma.cz.