co všechno můžete vidět a zažít bez vstupného

Kinobus odstartuje v pondělí 20. června 2016 v parku Přátelství na Proseku filmem Ztraceni v Mnichově

Dopravní podnik hlavního města Prahy odstartuje v pondělí 20. června 2016 v parku Přátelství na Proseku již devátý ročník tradičního letního filmového turné prostřednictvím mobilního kina s názvem Kinobus.
Celkem 14 tradičních, ale i zcela nových promítacích míst zažije od 20. června do 15. září 2016 více než 50 promítacích večerů. Během nich se návštěvníci, vždy od pondělí do čtvrtka, dočkají bohaté porce komedií v podobě titulů Ztraceni v Mnichově, Nikdy není pozdě, Co jsme komu udělali, Dejte mi pokoj, Wilsonov, Pomáhat a chránit, Padesátka a Vybíjená, chybět však nebudou ani vážnější témata – ty zastoupí filmy jako Nickyho rodina, Kobry a užovky či životopisné snímky Vlk z Wall Street a Muž na laně. Do pozitivnějších nálad nás však hned vzápětí může spolehlivě zavést třeba hudební Whiplash, akční Ant-Man nebo veleúspěšný animovaný hit V hlavě.
Promítání začíná vždy po setmění, mezi 20.30 a 21.45 hodinou. Vstup je zdarma.
Také v průběhu devátého ročníku filmového turné Dopravního podniku bude součástí sbírková pokladnička, díky níž budou diváci moci spojit zábavu s účinnou pomocí a podpořit tak dobrou věc. Podrobné informace k letošnímu charitativnímu rozměru akce upřesníme na této stránce v následujících dnech.

Detailní program

Zdroj: http://www.dpp.cz/