11. ročník tradičního festivalu 50 mini a mikropivovarů, který se bude konat na náplavce Rašínova nábřeží na břehu řeky Vltavy v Praze 2), a to v pátek 16. a v sobotu 17. června 2023. Návštěvníci se mohou těšit nejen na pestrou pivní nabídku, ale také na s pivem se snoubící gastronomii a živou hudbu. Vstup na festival i doprovodný kulturní program bude zdarma, podmínkou degustace piv však bude koupě festivalového 0,3L skleněného džbánku. Společně s festivalovou degustační kartou a tužkou bude za 100 Kč (pro seniory za 70 Kč). Týž džbánek bude možné používat po oba dny konání festivalu.
MINIPIVOVARY
Andělský Pivovar
Efi Pivovar
eMBe Pivovar Mladá Boleslav
Horácký Pivovar Jihlava
Kašperskohorský Pivovar
Kousek Piva
Křikloun
Kynšperský pivovar
Líšeňský Pivovar
MadCat
Malý Janek z Jinec
Minipivovar U Stočesů
Minipivovar Zobak
Muflon - Pivovar Kunratice
Němý Medvěd Mělník
Olivův Pivovar
Pivo Sněžka
Pivovar Albrecht
Pivovar Antoš
Pivovar Bad Flash
Pivovar Buchťák
Pivovar Červený vlk
Pivovar ČESTMÍR
Pivovar Dráteník
Pivovar Hradecký Klenot
Pivovar Chotoviny
Pivovar Jadrníček
Pivovar Kolčavka
Pivovar Krum Moravský Krumlov
Pivovar Ládví Cobolis
pivovar Lajka
Pivovar Louka s.r.o.
Pivovar Lyer
Pivovar Malenovice Zlínský švec
Pivovar Matuška
Pivovar Medojed
Pivovar Obora
Pivovar Ogar
Pivovar Pacov
Pivovar Raven
Pivovar Sever
Pivovar Starokladno
Pivovar Stern
Pivovar Švabín
Pivovar Trilobit
Pivovar u Hušků Běleč nad Orlicí
Pivovar Záhora
Pivovarský dvůr® Zvíkov
Přátelský Pivovar Malešov
Rodinný pivovar Rampušák
Rodinný pivovar Švihov
Suchdolský Jeník ČZU v Praze
Vinohradský Pivovar
HOSTÉ FESTIVALU
Budějovický Budvar, národní podnik
Prochmel
FESTIVALOVÉ PIVO
VLTAVSKÝ PŘEVOZNÍK
11% polotmavý ležák, jehož výroby se ujal Pivovar Krum Moravský Krumlov, nejoblíbenější pivovar X. ročníku festivalu
Program:
PÁTEK 16. 6. (14:00 – 21:00)
Hudba
16:00 - 17:30 DJ BRUNO KÄSSE (Tawatt DJs) (CZ)
17:30 - 19:00 MARIACHI (MEX)
19:00 - 21:00 JAZZ VOLUNTEERS (CZ)
SOBOTA 17. 6. (10:00 – 21:00)
Hudba
16:00 - 17:30 DJ BRUNO KÄSSE (Tawatt DJs) (CZ)
17:30 - 19:00 ELENA SONENSHINE TRIO (CZ)
19:00 - 21:00 TRIO GEE BAND (CZ)