co všechno můžete vidět a zažít bez vstupného

Přijďte v sobotu 4. června do Stromovky na vyšetření znamének a užijte si program plný, hudby, zábavy a her

V sobotu 4. června proběhne v prostoru Tiskárny na Vzduchu v pražské Stromovce celodenní zábavná show pro veřejnost, která uzavírá květnovou preventivní roadshow Pojišťovny VZP (PVZP) zaměřenou na testování podezřelých kožních znamének. V rámci zábavního programu, který bude zahájen ve 14 hodin, vystoupí například zpěvák David Deyl, hudební skupina Zrní či komici ze známé stand up comedy Na stojáka. Pro děti i dospělé budou dále připraveny soutěže, kde k hlavním výhrám budou patřit outdoorové batohy či wellnes pobyt. Také na této akci si všichni zájemci budou moci nechat bezplatně otestovat podezřelá kožní znaménka v zázemí vyšetřovacího stanu a díky edukátorkám ze sdružení Mamma Help se navíc naučit techniku samovyšetřování prsu.
Jednodenní zábavná show formou open-air festivalu, kterou pořádá dceřiná společnost Všeobecné zdravotní pojišťovny – Pojišťovna VZP (PVZP) – proběhne v sobotu 4. června od 14 h do 21 h v jedinečném prostoru Tiskárny na Vzduchu v pražské Stromovce. Akce uzavírá preventivní roadshow Pojišťovny VZP (PVZP), pořádanou ve spolupráci s pražskou VFN, která během května navštívila celkem 9 měst v Čechách a 4 na Moravě, a v rámci které si mohli zájemci v zázemí promostanů nechat bezplatně otestovat podezřelá kožní znaménka.
Na akci ve Stromovce bude kromě hlavního kulturního programu připraven pro děti skákací hrad,  fotostánek, malování na obličej, soutěže o ceny a maskoti Vilda a Fénix. V odpoledních hodinách proběhne hudební vystoupení zpěváka Davida Deyla, skupiny Zrní nebo autogramiáda fotbalisty Antonína Panenky, k večeru pak na pódium přijdou komici ze stand up comedy Na Stojáka nebo skupina Abba.cz. Dalším cílem akce je formou sbírky finančně podpořit onkologická oddělení participujících nemocnic, a proto i na této akci bude umístěna putovní kasička, do které budou moci lidé přispět.
Promostan, ve kterém budou zájemcům o vyšetření k dispozici lékaři z Dermatovenerologické kliniky VFN v Praze, nebude chybět ani na této závěrečné akci. Také zde budou k dostání veškeré informace o rizicích melanomu kůže a o tom, jak rozpoznat prvotní příznaky. V rámci této akce se lidé také budou moci dozvědět o možnostech pojištění proti onkologickým onemocněním, ke kterým melanom patří. „Kdo chce mít před létem jistotu, že se z jeho znamének nevyvine zhoubný nádor kůže, a nechce čekat i měsíční objednací lhůty, může se nechat vyšetřit v našem stanu. Zároveň mu zde naši pracovníci poradí, jak se ochránit proti finančnímu krachu rodiny v případě onkologického onemocnění,“ říká Ing. Halina Trsková, obchodní a marketingová ředitelka PVZP.

Program akce

14.00 Zahájení programu

14.30 – 15.00 David Deyl

15.30 – 16.30 Skupina Zrní

16.30 – 16.45 Vyhodnocení dětské soutěže – Namaluj Fénixe

16.45 – 17.00 Footbag exhibice

17.00 – 17.45 Autogramiáda A. Panenky

18.15 – 19.00 Stand up comedy Na stojáka

19.30 – 21.00 Skupina Abba.cz

Více informací o akci naleznete na Facebooku akce.