co všechno můžete vidět a zažít bez vstupného

Udělejte si radost na Dobročinném bazaru Letního domu 18. 5. 2017 na Náměstí Míru a podpořte děti bez rodinného zázemí

Je libo trochu jazzu, kávičku a jedinečný úlovek z bazaru na cestu domů?
Nezisková organizace Letní dům zve na jarní Dobročinný bazar oblečení, šperků, hraček a knih již po desáté. Návštěvou bazaru uděláte radost nejen sobě, ale i dětem, kterým Letní dům pomáhá.
„Děti a mladí lidé bez stabilního rodinného zázemí mají vstup do společnosti značně ztížený a právě od toho je tu Letní dům, aby jim byl na jejich cestě oporou,“ informuje ředitel Letního domu Jan Bárta a dodává: „Z výtěžku akce můžeme uhradit individuální práci s dětmi, například formou terapie, doprovázení nebo sociálně-terapeutických pobytů.“
Příjemnou atmosféru obohatí i letos svou účastí patron Letního domu Petr Vacek a herci Divadla na Jezerce, kteří spolu s místostarostkou Městské části Praha 2 Ing. Alexandrou Udženijou rozkrojí slavnostní dort určený k oslavě dvacátého výročí trvání Letního domu.
Děkujeme Městské části Praha 2, Divadlu Na Jezerce, organizaci R-mosty, firmám AV Media, Suninvent, Café Kolíbka a Kumbál za jejich služby i dalším subjektům za darované věci.
Dobročinný bazar pořádá:
Letní dům pomáhá od roku 1997 dětem a mladým lidem z dětských domovů; podporuje pěstounské rodiny a pomáhá rodinám v tíživé životní situaci. Více na www.letnidum.cz