co všechno můžete vidět a zažít bez vstupného

Kam vyrazit na pálení čarodějnic? Slety čarodějnic v Praze a okolí

Přinášíme Vám zjednodušený souhrn nejzajímavějších veřejných akcí, které se připravuji na čarodějnou poslední dubnovou noc v Praze a okolí. Přehled byl sestaven z akcí, které nám byly nahlášeny jako akce bez vstupného. Kompletní přehled nejzajímavějších akcí po celé republice naleznete na speciální mapě Páleni čarodějnic 2019 - velký přehled na mapě

Čarodějnice na Ladronce - 30. 4. 2019 se park Ladronka opět na jeden den promění v kouzelnou a pohádkovou říši, která nabídne rozmanitý program malým, mladým i dospělým bytostem...
Akci moderuje Petra Černocká, vystoupí kapely TH!S s Vojtou Kotkem, dále skupiny INFINITY a WXP.

Pálení čarodějnic u Chodovské tvrzi - Čarodějné odpoledne pro děti i dospělé nabídne bohatý program až do pozdních večerních hodin. Těšit se můžete na pohádky, čarodějnou bojovku, opékání buřtů, na kapelu Chytej ušima či country kapelu Bizoni, stejně jako na akrobatické představení. Dojde i na samotné pálení čarodějnice. Chybět nebude ani bohaté občerstvení..

Plážové pálení čarodejnic v Beachklubu Ládví - opékání špekáčků, obří trampolína, rej čarodějnic, minidisco.

Jarní břevnovské trhy s pálením čarodějnic  - Pro návštěvníky je nasmlouváno 25 stánků řemeslníků a farmářů ( uzeniny, víno, sýry, hrač ky, koření aj.) Pro labužníky jsou připraveny k občerstvení kvalitní české uzeniny, bramborové spirálky, trdelník, grilované sýry a další pochoutky. Čepovat se bude šest druhů piv z pivovarů Herold a Plzeňský prazdroj v prodeji budou i točené limonády.

Stavění májky a pálení čarodějnic na Střížkově - Mezinárodní sympózium čarodějnic, čarodějů, šamanů, šarlatánů, zaříkávačů a kouzelníků na Střížkova

Žižkovské čarodějnice -  V areálu Prague Central Camp (Nad ohradou 17, Praha 3) se letos čarodějnice sletí ze všech koutů Prahy 3. Na malé i velké návštěvníky čeká 30. dubna od 15:00 hodin odpoledne plné zábavy. Vstup na akci je zdarma.

Malostranské čarodějnice - Čarodějnice a čarodějové budou moct řádit po trase: Mostecká - Karlův most až do parku Kampa, kde je čeká zapálení na hranici, Vás ostatní stánky s občerstvením a doprovodný program.

ČARODĚJNICE 2019 u Café Na půl cesty - PANKRÁC - Tradiční venkovní akce v parku Na Pankráci u Café Na půl cesty, která spojuje osvětu v oblasti duševního zdraví, program pro děti, workshopy, divadlo s bohatým hudebním programem.

Čarodějnice - OC Letňany - V bohatém programu, který začne cca ve 14:45, vystoupí mimo jiné Michal Tučný Revival Plzeň, zpěvák Štěpán Kojan ze skupiny Keks s hostem M. Kadlecem z Holokrků nebo Brémští cirkusanti.

Kompletní seznam akcí zdarma v Praze okolí naleznete v rubrice  Akce zdarma v Praze a okolí


Chybí zde informace o akci, která je zadarmo?  Pak ju můžete do seznamu přidat prostřednictvím jednoduchého formuláře nebo nám pošlete informace emailem na kontakt@vstupzdarma.cz.