co všechno můžete vidět a zažít bez vstupného

Vánoční kamion Coca-Cola - trasa 2019

Po roce se opět vrací a i letos rozváží tu pravou vánoční atmosféru po celé České republice. Vánoční kamion vypadá tak, jak ho znáte z televizní reklamy, a přiváží k vám Santa Clause, hravé skřítky, spoustu zábavy, soutěží, písniček a dalších překvapení.
Celý program začíná vždy v 16:00 a při čekání na Santu se můžete zapojit do našich soutěží a naučit se Santův vánoční tanec. Příjezd nádherně osvětleného kamionu je pokaždé kouzelným zážitkem, který zahřeje u srdce malé i velké. Společně ho přivítáme v 16:30. Těšit se můžete na vánoční koledy, čtení pohádek a chybět nebude ani oblíbené focení se Santou v Santově pokojíčku. Svoji fotku pak najdete v galerii na těchto internetových stránkách. Pro milovníky focení jsou připraveny fotopointy u vánočního kamionu i s vánočními skřítky. Pokud se vyfotíte na speciálním vyvýšeném místě před kamionem, budete mít krásnou fotku s panoramatem celé akce a když ji budete sdílet na Instagramu pod hashtagem #DarujmeSe, tak vám ji vytiskneme a budete si ji moci odnést na památku, nebo někomu poslat jako vánoční přání.
U vánočního kamionu na náměstích po celé České republice si budete moci v kouzelném stanu zakoupit malý vánoční kamionek, Santovu čepici, sobí parohy nebo klouzací lopatu na sníh. Pokud navštívíte vánoční kamion u prodejen Albert, vánoční kamionek dostanete od našich skřítků zdarma, v případě že se prokážete účtenkou (platí pouze účtenky s datem shodným s dnem konání akce u konkrétní prodejny) se 4 lahvemi Coca-Cola 0,5l. Akce se vztahuje také na PET Coca-Cola Zero, Fanta nebo Sprite z hypermarketu Albert, u kterého se bude v daný den akce odehrávat. Platí pouze do vyčerpání zásob dárků.
Čeká vás nezapomenutelný podvečer plný zábavy a vánoční pohody, přijďte si ho s námi užít!

Anketa

Půjdete se letos podívat na Vánoční kamion? Pokud ano, kam?

Ne, bohužel k nám letos Vánoční kamion nepřijede.
85% (367 hlasů)
Olomouc
2% (8 hlasů)
Mladá Boleslav
2% (7 hlasů)
Znojmo
2% (10 hlasů)
Ne, Vánoční kamion Coca Cola a Santu bojkotuju.
2% (9 hlasů)
Karviná
1% (4 hlasy)
Plzeň
1% (4 hlasy)
Vestec
1% (6 hlasů)
České Budějovice
1% (3 hlasy)
Jihlava
1% (5 hlasů)
Pardubice
1% (6 hlasů)
Teplice
0% (2 hlasy)
Ne, bohužel termín nám nevyhovuje.
0% (2 hlasy)
Celkem hlasů: 433