co všechno můžete vidět a zažít bez vstupného

Brněnské Vánoce 2022

25.11.2022 09:30
různá místa v centru Brna

Brněnské Vánoce, to je i každodenní kulturní a hudební program. Brno tak i v zimě dostojí svému titulu evropské Kreativní město hudby UNESCO. Každý večer budou na náměstí Svobody a dalších místech probíhat odpolední a večerní koncerty:
Program:

25
Listopad
Kantiléna
16:00 Náměstí Svobody sbory
25
Listopad
No Tiddlers
16:00 Zelný trh pop/rock
-------------------------------
25
Listopad
Brno Gospel Choir
16:15 Náměstí Svobody sbory
-------------------------------
25
Listopad
Projevy
16:45 Náměstí Svobody
25
Listopad
Rozsvícení vánočního stromu
17:00 Náměstí Svobody Vánoce
-------------------------------
25
Listopad
Swing Kong
17:15 Náměstí Svobody jazz/swing
-------------------------------
25
Listopad
WraaDap Band
17:30 Zelný trh jazz/swing
-------------------------------
25
Listopad
Zahájení adventních trhů s rozsvícením vánočního stromu zástupci radnice Brno-střed
18:00 Zelný trh
25
Listopad
Ranch
19:30 Zelný trh folk/country
-------------------------------
26
Listopad
Pouliční muzicírování
14:30 Zelný trh
-------------------------------
26
Listopad
Pohledy
16:30 Zelný trh pop/rock
-------------------------------
26
Listopad
Zapalování 1. adventní svíce
18:00 Zelný trh
-------------------------------
26
Listopad
Tomáš Vaněk
18:00 Náměstí Svobody muzikál, Vánoce
-------------------------------
26
Listopad
MORAVSKÉ SWINGOVÉ TRIO
19:00 Zelný trh jazz/swing
26
Listopad
Městské divadlo Brno
20:00 Náměstí Svobody divadlo, muzikál
-------------------------------
27
Listopad
Pouliční muzicírování
15:00 Zelný trh
-------------------------------
27
Listopad
GREGILELE
17:00 Zelný trh
-------------------------------
27
Listopad
Sabor Latino Duo
18:00 Dominikánské náměstí latino
-------------------------------
27
Listopad
Another Way
18:30 Zelný trh pop/rock
-------------------------------
28
Listopad
Slávek Janoušek
18:00 Náměstí Svobody folk/country
-------------------------------
28
Listopad
Hazafele
20:00 Náměstí Svobody etno/worldmusic
-------------------------------
29
Listopad
Krásné koledy
16:00 Náměstí Svobody Vánoce
-------------------------------
29
Listopad
F.T. Prim
18:00 Náměstí Svobody folk/country
-------------------------------
29
Listopad
D.N.A.
20:00 Náměstí Svobody folk/country
-------------------------------
30
Listopad
FALTBAND
16:00 Zelný trh
-------------------------------
30
Listopad
Karel Gott revival Morava
17:00 Zelný trh pop/rock
30
Listopad
Mr. Kong
18:00 Náměstí Svobody jazz/swing
-------------------------------
30
Listopad
Dooušek
18:30 Zelný trh folk/country, jazz/swing
-------------------------------
30
Listopad
Pavel Čadek
20:00 Náměstí Svobody folk/country
-------------------------------
1
Prosinec
MŠ Chodská
15:30 Zelný trh děti, sbory
-------------------------------
1
Prosinec
Hazafele
16:30 Zelný trh etno/worldmusic
-------------------------------
1
Prosinec
Enable
18:00 Náměstí Svobody pop/rock
-------------------------------
1
Prosinec
A.M.Úlet
18:45 Zelný trh folk/country, pop/rock
-------------------------------
1
Prosinec
Pro Tebe
20:00 Náměstí Svobody pop/rock
-------------------------------
2
Prosinec
MŠ Vinařská
15:30 Zelný trh děti, sbory
2
Prosinec
Radost - dětské studio
16:00 Náměstí Svobody děti, divadlo
2
Prosinec
Patrik Havelka
16:30 Zelný trh
-------------------------------
2
Prosinec
Divadlo Radost - herci zpívají
18:00 Náměstí Svobody divadlo
2
Prosinec
Poutníci
18:00 Zelný trh folk/country
-------------------------------
2
Prosinec
Divadlo Radost - herci zpívají
20:00 Náměstí Svobody divadlo
3
Prosinec
Darebax acoustic
15:00 Zelný trh
-------------------------------
3
Prosinec
Vlaštovky koledují
16:00 Náměstí Svobody děti, Vánoce
-------------------------------
3
Prosinec
Bezruký Frantík Quartet
16:30 Zelný trh folk/country
-------------------------------
3
Prosinec
Blondýna
17:00 Dominikánské náměstí folk/country
-------------------------------
3
Prosinec
LH Za Oponou
18:00 Náměstí Svobody folklor
3
Prosinec
Zapalování 2. adventní svíce
18:00 Zelný trh
-------------------------------
3
Prosinec
Zkusme to
19:00 Zelný trh folk/country, pop/rock
-------------------------------
3
Prosinec
Kapela Vy
19:00 Dominikánské náměstí pop/rock
-------------------------------
3
Prosinec
Honza Jareš Trio
20:00 Náměstí Svobody pop/rock
-------------------------------
4
Prosinec
Black Uganda Choir
15:00 Zelný trh
-------------------------------
4
Prosinec
BČO
16:30 Zelný trh folklor
-------------------------------
4
Prosinec
Divadlo Vejminek - koncert
18:00 Dominikánské náměstí divadlo
-------------------------------
4
Prosinec
Živo
18:30 Zelný trh folk/country, pop/rock
-------------------------------
5
Prosinec
Mikulášské HÝBÁNKY pro všechny neposedné děti
16:00 Náměstí Svobody děti, Vánoce
-------------------------------
5
Prosinec
Mikuláš
16:30 Zelný trh
-------------------------------
5
Prosinec
Mikuláš je UTEBE
17:00 Náměstí Svobody děti, pop/rock
-------------------------------
5
Prosinec
Golden Delicious
19:00 Náměstí Svobody pop/rock
-------------------------------
6
Prosinec
Studio Hlas Brno
16:00 Náměstí Svobody
6
Prosinec
Nevermore & Kosmonaut
18:00 Náměstí Svobody jazz/swing, pop/rock
-------------------------------
6
Prosinec
Zuzana Gamboa
20:00 Náměstí Svobody jazz/swing
-------------------------------
7
Prosinec
Folklorica
16:30 Zelný trh folklor
-------------------------------
7
Prosinec
Česko zpívá koledy: Moravia Brass Band
18:00 Náměstí Svobody Vánoce
7
Prosinec
Popsmog
18:30 Zelný trh folk/country, pop/rock
-------------------------------
8
Prosinec
BONGÁČI
10:30 Zelný trh děti, sbory
-------------------------------
8
Prosinec
Biskupské gymnázium Brno a MŠ
16:00 Náměstí Svobody sbory
-------------------------------
8
Prosinec
Hazafele
16:30 Zelný trh etno/worldmusic
-------------------------------
8
Prosinec
The Candies
18:00 Náměstí Svobody pop/rock
-------------------------------
8
Prosinec
JuKi band
18:30 Zelný trh jazz/swing
-------------------------------
8
Prosinec
Dana Fitz & Go
20:00 Náměstí Svobody pop/rock
-------------------------------
9
Prosinec
The Addams Sisters
15:00 Zelný trh folk/country, pop/rock
-------------------------------
9
Prosinec
Patrik Havelka
17:00 Zelný trh
-------------------------------
9
Prosinec
Zkusme to
18:00 Náměstí Svobody folk/country, pop/rock
-------------------------------
9
Prosinec
Ella s kapelou
18:30 Zelný trh pop/rock
9
Prosinec
Na Mars
20:00 Náměstí Svobody pop/rock
-------------------------------
10
Prosinec
Cimbálová muzika Grossianka
15:00 Zelný trh folklor
10
Prosinec
DS Pomněnka
16:00 Náměstí Svobody
10
Prosinec
Máta Brno
17:00 Zelný trh folk/country
-------------------------------
10
Prosinec
Grossianka
18:00 Náměstí Svobody folklor
10
Prosinec
Zapalování 3. adventní svíce
18:00 Zelný trh
-------------------------------
10
Prosinec
Enable
19:00 Zelný trh pop/rock
-------------------------------
10
Prosinec
EVAH
19:00 Dominikánské náměstí etno/worldmusic, pop/rock
-------------------------------
10
Prosinec
Pohledy
20:00 Náměstí Svobody pop/rock
-------------------------------
11
Prosinec
Pouliční muzicírování
14:30 Zelný trh
-------------------------------
11
Prosinec
Kolibříkův úlet
16:00 Zelný trh folk/country
-------------------------------
11
Prosinec
Eva Henychová
18:00 Dominikánské náměstí folk/country
-------------------------------
11
Prosinec
Big Band Mr. Swing
18:30 Zelný trh jazz/swing
-------------------------------
12
Prosinec
Pěvecká divize Činohry Národního divadla Brno
18:00 Náměstí Svobody divadlo
-------------------------------
12
Prosinec
Tomáš David & Naive Collective
20:00 Náměstí Svobody pop/rock
-------------------------------
13
Prosinec
Povídání o životě svatých Lucie
16:00 Náměstí Svobody
13
Prosinec
Shot - C
18:00 Náměstí Svobody pop/rock
-------------------------------
13
Prosinec
Kru Kru Voices
20:00 Náměstí Svobody pop/rock, Vánoce
-------------------------------
14
Prosinec
MŠ Měřičkova
10:30 Zelný trh děti, sbory
14
Prosinec
Katapult Cover Band
16:00 Zelný trh pop/rock
-------------------------------
14
Prosinec
Pěstujeme příběhy - Zpívárium
16:30 Náměstí Svobody děti, Vánoce
-------------------------------
14
Prosinec
Dan Vertígo & kapela
18:00 Náměstí Svobody pop/rock
-------------------------------
14
Prosinec
Brno Gospel Choir
18:00 Zelný trh
-------------------------------
14
Prosinec
Bronx Beat
19:30 Zelný trh folk/country, pop/rock
-------------------------------
14
Prosinec
Michaela Chillová & ÓDA77
20:00 Náměstí Svobody pop/rock
-------------------------------
15
Prosinec
ZŠ Antonínská
10:00 Zelný trh děti, sbory
15
Prosinec
ZŠ Šitbořice Colorata
15:00 Zelný trh děti, sbory
15
Prosinec
Biskupské gymnázium Brno a MŠ
16:00 Náměstí Svobody sbory
-------------------------------
15
Prosinec
Cimbálová muzika Jánoch
16:30 Zelný trh folklor
15
Prosinec
Lada Šimíčková & kapela
18:00 Náměstí Svobody pop/rock
-------------------------------
15
Prosinec
D.N.A.
18:30 Zelný trh folk/country
-------------------------------
15
Prosinec
Svatá voda
20:00 Náměstí Svobody pop/rock
-------------------------------
16
Prosinec
ZŠ Didaktis
10:00 Zelný trh děti, sbory
16
Prosinec
ZŠ Jasanová
11:00 Zelný trh děti, sbory
16
Prosinec
MŠ Modřice
15:30 Zelný trh děti, sbory
16
Prosinec
Soukromá škola POPULÁRNÍHO ZPĚVU
16:00 Náměstí Svobody pop/rock
16
Prosinec
HŠ YAMAHA
16:00 Zelný trh
-------------------------------
16
Prosinec
Nevermore & Kosmonaut
17:00 Zelný trh jazz/swing, pop/rock
-------------------------------
16
Prosinec
Stanley´s Dixie Street Band
18:00 Náměstí Svobody jazz/swing
-------------------------------
16
Prosinec
Dana Fitz & Go
18:30 Zelný trh pop/rock
-------------------------------
16
Prosinec
Robin Schenk a kapela
20:00 Náměstí Svobody pop/rock
-------------------------------
17
Prosinec
T Group
14:30 Náměstí Svobody tanec
17
Prosinec
Black Uganda Choir
15:00 Zelný trh
-------------------------------
17
Prosinec
Taneční stepařská škola manželů Bartůňkových
16:00 Náměstí Svobody tanec
17
Prosinec
Pohledy
16:30 Zelný trh pop/rock
-------------------------------
17
Prosinec
Zpívánky strýčka Líčka
17:00 Dominikánské náměstí děti
-------------------------------
17
Prosinec
Jazz aus Brno
18:00 Náměstí Svobody jazz/swing
-------------------------------
17
Prosinec
Zapalování 4. adventní svíce
18:00 Zelný trh Vánoce
-------------------------------
17
Prosinec
Vína
18:30 Zelný trh folk/country
-------------------------------
17
Prosinec
Lumík
19:00 Dominikánské náměstí pop/rock
-------------------------------
17
Prosinec
Helena Blehárová + Brněnské swingové legendy
20:00 Náměstí Svobody jazz/swing
-------------------------------
18
Prosinec
Cimbálová muzika Jánoch
14:30 Zelný trh folklor
18
Prosinec
Děvčice
16:30 Zelný trh folk/country
-------------------------------
18
Prosinec
Tereza Kniežová (Škrháková)
18:00 Dominikánské náměstí folklor
-------------------------------
18
Prosinec
Bezruký Frantík Quartet
18:30 Zelný trh folk/country
-------------------------------
19
Prosinec
Kanci H.R.A.J.Í. známé covery
16:00 Náměstí Svobody pop/rock
-------------------------------
19
Prosinec
Něco Mezi
18:00 Náměstí Svobody pop/rock
-------------------------------
19
Prosinec
Živo
20:00 Náměstí Svobody folk/country, pop/rock
-------------------------------
20
Prosinec
Ležíš
16:00 Náměstí Svobody folk/country, pop/rock
-------------------------------
20
Prosinec
Nebeztebe
18:00 Náměstí Svobody folk/country, pop/rock
-------------------------------
20
Prosinec
Poutníci
20:00 Náměstí Svobody folk/country
-------------------------------
21
Prosinec
ZŠ Bakalovo nábřeží
10:00 Zelný trh děti, sbory
21
Prosinec
BČO
15:00 Zelný trh folklor
-------------------------------
21
Prosinec
Karel Gott revival Morava
17:00 Zelný trh pop/rock
21
Prosinec
Gwalarn
18:00 Náměstí Svobody etno/worldmusic
-------------------------------
21
Prosinec
F.T. Prim
18:30 Zelný trh folk/country
-------------------------------
21
Prosinec
Radosti
20:00 Náměstí Svobody pop/rock
-------------------------------
22
Prosinec
Bystrouška dětský folklorní soubor Bílovice nad Svitavou
16:00 Náměstí Svobody folklor, sbory
-------------------------------
22
Prosinec
Django Jet
18:00 Náměstí Svobody jazz/swing
-------------------------------
22
Prosinec
Vyhlášení punčové stezky
18:00 Zelný trh
22
Prosinec
Pohledy
18:30 Zelný trh pop/rock
-------------------------------
22
Prosinec
Ha Kapela
20:00 Náměstí Svobody jazz/swing, Vánoce
-------------------------------
23
Prosinec
Pouliční muzicírování
14:30 Zelný trh
-------------------------------
23
Prosinec
Swing Brothers
16:30 Zelný trh jazz/swing
-------------------------------
23
Prosinec
Rybova mše vánoční (Česká metropolitní filharmonie)
17:00 Náměstí Svobody Vánoce

 

Otvírací doba stánků
Náměstí Svobody a Dominikánské náměstí
10.00-21.45
Nádvoří Staré radnice (December design days)
10.00-19.00
Zelný Trh
10:00-20:00
Moravské náměstí
11:00-20:00

 

Brněnské Vánoce 2022

Další akce

09.11.2022 15:00

Vánoční trhy na Mírovém náměstí budou probíhat od 9. do 23. 12. 2022. Otevřeny budou od 11 do 20 hodin.

V historickém jádru královského města uspořádá MKZ Litoměřice tradiční rozsvícení...

15.11.2022 18:00

Přesně v polovině listopadu se v Metropoli Zličín rozsvítí velký Vánoční strom. Buďte u toho také a užijte si hřejivou vánoční atmosféru s celou rodinou. Svátečně laděným podvečerem provede...

17.11.2022 10:00

Městská část Praha 8 pro vás na letošní zimu připravila 3 veřejná kluziště.

Hřiště u ZŠ Glowackého
Praha 8 – Bohnice, Glowackého 555/6
Zahájení: čtvrtek 17. listopadu 2022

...
18.11.2022 11:00

Olomoucké vánoční trhy, jedna z vrcholných akcí společenské a kulturní sezóny ve městě, finišuje s přípravami. Kromě vyhledávaných stánků s vánočním zbožím a punčem a bohatého programu pro malé i...

19.11.2022 13:00

Většina obrazů které na výstavě vidíte , byla součástí výstav ke Světovému dni boje proti rakovině v roce 2018 a 2019 v Evropském domě , který byl jejich pořadatelem .
Rakovina byla důvodem...

20.11.2022 10:00

Vánoce patří k nejoblíbenějším svátkům v roce. Mnozí si v tomto období připomínají narození Ježíše Krista v Betlémě, jiní oslavují nástup slunovratu. Neodmyslitelnou součástí předvánoční atmosféry...

22.11.2022 10:00

Městská část Praha 8 pro vás na letošní zimu připravila 3 veřejná kluziště.

Hřiště u ZŠ Glowackého
Praha 8 – Bohnice, Glowackého 555/6
Zahájení: čtvrtek 17. listopadu 2022

...
23.11.2022 09:00

Ve dnech 23. 11. až 6. 1. proběhnou adventní trhy na Jiřském náměstí Pražského hradu. Správa Pražského hradu využila smlouvu uzavřenou bývalým vedením SPH. Přichystala ale novinku, nabídka je...

23.11.2022 10:00

Každým rokem se na náměstí Republiky konají Adventní trhy. Letos, v roce 2022, budou trhy v termínu 23.11. - 23. 12. Náměstí obklopí vánoční atmosféra, vůně svařeného vína, staročeského trdla a...

23.11.2022 16:30

Pardubické vánoční trhy se konají od 26. listopadu do 23. prosince na Pernštýnském náměstí.

Program:
SOBOTA 26. 11.
17:00 QUEENMANIA

NEDĚLE 27. 11. (ŽELEZNÁ)
16:00...