co všechno můžete vidět a zažít bez vstupného

Otevřený nábor do ženského kriketového týmu

11.10.2020 09:00
Sportovní hala Třebešín

Kriketová Akademie ČR, z. s. ve spolupráci s Českomoravským kriketovým svazem, z.s. pořádají nábor do ženského kriketové týmu. Z týmu budou následně vybrány nejlepší hráčky, které se stanou členkami historicky prvního českého národního kriketového týmu žen. Národní tým bude reprezentovat Českou republiku nejen v mezinárodních zápasech ale bude i bojovat v kvalifikačních zápasech o účast na dalším mistrovství světa.

Nábor je určen pro všechny ženy a dívky od 12 let, které nemusí mít nutně ani zkušenosti s kriketem. „V první fázi není důležitá znalost kriketu, ale hlavně nadšení a chuť se učit,“ říká Chris Pearce, hlavní trenér Kriketové Akademie ČR a zároveň dodává: „Znalost kriketu a potřebné dovednosti přijdou s tréninkem.“

Pro ženy jsou naplánovány náborové tréninky ve sportovní hale Třebešín a tělocvičně v ZŠ Lipence. Tyto tréninky jsou pro zájemkyně zdarma, z kapacitních důvodů je však nutné se na ně přihlásit na webových stránkách KriketovaAkademie.com. Na trénincích budou ze všech zájemkyň vybrány nejtalentovanější členky, které budou Českou republiku reprezentovat na mezinárodních utkáním ale i v kvalifikacích na mistrovství světa v kriketu v roce 2021.

Více informací : 

Otevřený nábor do ženského kriketového týmu

Další akce

29.05.2021 09:00

Na pražské náplavky se v sobotu 29. května 2021 posedmé vrátí festival plný sportu, umění a aktivit pro rodiny s dětmi ve věku 0-12 let. Pozvěte kamarády.

15.10.2021 19:00
Věřili jsme. Do poslední chvíle. Věřili jsme, že to zvládneme a letošní Signal Festival se uskuteční. Bohužel jsme se dostali do momentu, když už to dál nejde… Jednali jsme s ministrem zdravotnictví...