co všechno můžete vidět a zažít bez vstupného

Valentýnský víkend plný dárků, soutěží a mimořádných slev ve Fashion Arena Prague Outlet

14.02.2019 10:00
Fashion Arena Prague Outlet

Slavíte den svatého Valentýna? Nevíte, jakým dárkem letos udělat svému partnerovi radost? Co třeba růží nebo stylovou večeří na lodi? Pokud vás fantazie opouští, doporučujeme navštívit pražskou Fashion Arena Prague Outlet. Zde využijete jak mimořádných nabídek na krásné dárky, tak se můžete zapojit do soutěže o romantickou večeři, kterou outletové centrum na Valentýna obdaruje vylosovaný pár. Ve dnech 14. - 17. 2. zde navíc probíhá unikátní prodloužený víkend.

I ve Fashion Arena Prague Outlet chtějí rozdávat radost, a proto letošní finální slevy na veškerý zimní sortiment spojili s valentýnskými oslavami. Členové věrnostního klubu si pro zahřátí budou moci dopřát šálek horkého kakaa nebo svařeného vína. Dámy budou dostávat rudé růže, pro zamilované bude připravený fotokoutek se stylovou dekorací, ve které si mohou pořídit valentýnský portrét. Jednoznačně nejzajímavějším lákadlem je ale valentýnská soutěž o romantickou platbu po Vltavě s večeří pro registrované členy Fashion Arena Fashion Clubu.

Ve Fashion Arena Prague Outlet navíc od 14. do 17. 2. probíhají finální zimní výprodeje. Časově omezenou akci s mimořádnými nabídkami každoročně navštíví desetitisíce zákazníků, proto má o víkendu centrum i prodlouženou otvírací dobu od 9:00 do 20:00 a posílenou autobusovou dopravu ze stanice metra Depo Hostivař. Mezi značkami, které se do finálních výprodejů zapojily, jsou například GANT, Marc´o Polo, s.Oliver, Timeout, Boxeur Des Rues, Lee Cooper, CHRONO, Helly Hansen nebo NIKE a mnoho dalších. Pro zamilované je připraveno speciální menu v restauracích Regal Burger, nebo mimořádná valentýnská nabídka v ovocném baru Fruitisimo. Na den svatého Valentýna navíc v centru otevírá zcela nová restaurace Satyam, kterou ocení milovníci kořeněné indické kuchyně.

Více informací : 

Valentýnský víkend plný dárků, soutěží a mimořádných slev ve Fashion Arena Prague Outlet